Kurumsal

Şahinler Grup / Başkanın Mesajı

Başkanın Mesajı

Yarım asırlık iş hayatımızı; azim, cesaret, üstün iş ahlakı ve girişimci ruhumuzu koruma ilkelerine adadık. Bu dört ilke, bize her zaman çok daha güzel yollar açtı, pek çok başarıyı beraberinde getirdi. Bu ilkeler sayesinde büyüdük ve geliştik.

Şirketimiz gelişirken ülkemizin refahı ve büyümesi de her zaman önceliğimiz olmuştur. En sert ekonomik koşullarda bile üretimden, yatırımdan vazgeçmedik. Ülkemize inancımız her zaman tamdı. Bu ülkeye yapılan yatırımın, insanımıza yapılan yatırım olduğunun farkındaydık.

İş yapış vizyonumuz, yenilikçi bakış açısıyla katma değerli ürünler yaratarak ülkemizin kalkınmasına katkıda bulunmak ve kaliteli hizmet anlayışımızla global pazarlarda rekabet edebilmektir.

Bugün; sanayi, depolama ve limancılık, inşaat, elektronik denetleme sistemleri gibi pek çok alanda ürün ve hizmet geliştiriyoruz. Faaliyet alanlarımızı genişleten her sektör sorumluluklarımızı biraz daha artırsa da sürekli büyüdüğümüzü görmek beni fazlasıyla gururlandırıyor. Güçlü konumumuz, edindiğimiz itibar ve istikrarlı finansal yapımızla ilerlediğimizi görmekten büyük mutluluk duyuyorum.

Peki gelecekte bizi neler bekliyor? Osman Şahin Vakfını kurmuş olmanın kıvancıyla daha kurumsal bir yapıya kavuşan sosyal yardım faaliyetlerimizi genişleteceğiz. Tecrübelerimizi, deneyimimizi ve bilgi birikimimizi genç nesillere aktarıp müşterilerimiz, tedarikçilerimiz, iş ortaklarımız ve çalışanlarımızla büyümeye devam edeceğiz.

Sevgi ve saygılarımla…